Oferta

Najważniejsze dla nas jest zawsze wnętrze naszego mieszkania czy domu, jednak niemniej istotne jest również to, jak nasze cztery ściany wyglądają na zewnątrz. O tym, jak prezentuje się elewacja naszego domu decydują również drzwi zewnętrzne. Drewniane rozwiązania jedno i dwuskrzydłowe to obecnie standard najczęściej stosowany, jednak w tej grupie drzwi mieści się bardzo wiele różnych produktów. Firma Larix proponuje swoim klientom drzwi zewnętrzne drewniane o profilu 68 x 78 mm, wykonane z drewna klejonego trójwarstwowo. W bogatej ofercie znajdują się drzwi zewnętrzne z:

  •     drewna sosnowego,
  •     drewna dębowego,
  •     meranti, drewna tropikalnego,

oraz

  •     PCV,
  •     stalowe,
  •     aluminium.

Nasze realizacje utwierdzą Ciebie w przekonaniu, że nie ma drzwi których nie zrobimy. Razem z naszymi współpracownikami opracujemy projekt i przeprowadzimy realizację zgodnie z Twoim życzeniem.

Decydując się na jedno z naszych rozwiązań, macie Państwo pewność, że drzwi zewnętrzne drewniane nie będą generować kosztownych strat ciepła, a wszyscy domownicy będą bezpieczni i nie narażeni na hałas dobiegający z zewnątrz. Realizujemy wizje klienta.

Porozumienie pomiędzy sprzedawcą a klientem to podstawa, dlatego nasza oferta została tak stworzona, by każdy mógł dopasować poszczególne elementy drzwi zewnętrznych wedle swojego uznania. Istnieje możliwość dowolnej kombinacji szprosów, płycin, szyb, listew oraz oczywiście kolorów, co w efekcie daje olbrzymią liczbę modeli do dyspozycji.

Wysoka jakość to nasz standard

Estetyczny wygląd jest oczywiście bardzo ważny i nic dziwnego, że jest pierwszym kryterium, jakim kierują się nasi klienci. Drzwi zewnętrzne powinny jednak przede wszystkim chronić nas przed chłodem i deszczem, jak również przed nieproszonymi gośćmi. To my powinniśmy móc decydować, kto będzie miał dostęp do naszych czterech kątów. Stąd firma Larix duży nacisk kładzie na bezpieczeństwo, dźwiękoszczelność oraz izolacyjność termiczną, wszystkie drzwi zewnętrzne drewniane dokładnie pod tymi względami sprawdzając. W naszym standardzie znajdziecie Państwo: